Tuzla Çay Kazanı

Şelale Kazan Ofisler Tuzla Çay Kazanı

Tuzla Çay Kazanı

Çay kazanı, gün içerisinde çok fazla çay ihtiyacı olan kafe, restoran, çay ocağı, fabrika gibi işletmelerde kullanılan teknolojik çay makinesidir. Çay kazanı gün içerisinde binlerce bardak çayın içildiği yerlerde sürekli taze çay sağlayabilmek için ideal bir üründür. Kısa sürede çay demleme özelliği ve birkaç demliğin aynı anda çay yapma özelliği ile çok yönlü kullanım sunar. Türk kültürünün vazgeçilmez içeceği olan çay, ülkemizde en çok tercih edilen sıcak içecektir. Özellikle kış aylarında çok fazla tüketilir. Çay kazanları işletmelerin daha çok insana taze çay sunabilmesini sağlar.

Çay Kazanı Özellikleri

Çay kazanları aynı anda pek çok insana çay servisi yapılabilmesi için üstün özellikler ile dizayn edilir. Çay kazanı 15-20 dakika gibi kısa bir sürede taze çay demleyebilme özelliğine sahiptir. Böylece işletmelerin sürekli taze çayı bulunur. Kazan içerisinde bulunan arıtma sistemi suyun içindeki kireci ve partikülleri temizleyerek lezzetli çay yapma imkânı sağlar. Isı yalıtımlı bir yapıya sahip olan çay kazanları az enerji ile verim sağlanabilen yüksek tasarruflu makinelerdir. Kazan içerisinde su kaynarken bile dış yüzeyi oda sıcaklığında olur ve iş kazalarına sebep olmaz. Estetik ve ergonomik yapısı ile tüm fonksiyonları rahat ve kolay kullanılabilir. Şık bir görünüme sahip olan çay kazanları işyeri konseptine güzel bir görünüm kazandırır.

Çay Kazanı Modelleri ve Fiyatları

Çay kazanlarının en çok bilinen modeli bakır çay kazanlarıdır. Üzerine işyeri logosu veya dekoratif yazı ve şekiller yapılabilen bakır çay kazanı çok leziz çay yapma özelliği ile de çok tercih edilir. Statik boyalı çay kazanı modeli bakır üzerine statik fırın boyası ile boyanan solmayan ve çatlama yapmayan uzun ömürlü kazanlardır. Gold çay kazanı modeli, krom malzeme ile tasarlanan parlak sarı renkli, şık görünümlü bir kazan modelidir. Çay kazanı fiyatları, kazanın modeline, büyüklüğüne ve özelliklerine göre değişir. En güzel çay kazanı modellerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Kaliteli ve üstün özellikli çay kazanı hizmeti sunuyoruz. Çay kazanlarımıza uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

 

Whatsapp
Bilgi Hattı
Telefonla
Ara