Sultanbeyli Çay Kazanı

Şelale Kazan Ofisler Sultanbeyli Çay Kazanı

Sultanbeyli Çay Kazanı

Türk kültürünün vazgeçilmez içeceği olan çayın kalabalık mekanlarda sunumunu sağlayabilmek amacıyla çay kazanları üretilmiştir. Kafe, restoran ve çay ocağı gibi her gün birçok insanın çay içtiği yerlerde aynı anda pek çok çay servisi yapabilmek için çay kazanı kullanılır. Çay kazanları bakır ve krom gibi dayanıklı ve sağlıklı malzeme ile üretilmiş makinelerdir. Kazan üzerine konulan demliklerde lezzetli ve nefis çay demleme imkanı sunar. Gelişen teknoloji ile çay kazanları da üstün özelliklerde çay makineleri olarak üretilmektedir. Çay kazanları görsel güzelliği ile işletme konseptine ayrı bir güzellik katar.

Çay kazanlarının Özellikleri

Çay kazanları kullanım amacına ve işletmelerin çay demleme işini daha kolay yapmalarına destek sağlamak için gerekli tüm özellikleri ile dizayn edilir. Çay kazanlarıestetik ve ergonomik yapısı tüm fonksiyonları rahat bir şekilde kullanabilir özelliktedir. Kazan içerisinde bulunan arıtma sistemi suyun içindeki klor ve partikülleri temizleyerek daha lezzetli çay yapılmasına olanak sağlar. Bu özelliği ile yapılan leziz çay müşteri potansiyelini ve işletmenin kazancını artırır. Gaz ya da elektrik ile çalışan çay kazanları çift enerji kullanabilme özelliği ile gaz olmadığında elektriğe bağlanarak çalışabilme özelliğine sahiptir. Isı yalıtımlı çay kazanları yüksek enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kazan içinde kaynama derecesinde su olmasına rağmen dış yüzeyi oda sıcaklığındadır. Böylece yanma gibi iş kazalarını önler.

Çay Kazanı Modelleri ve Fiyatları

Çay kazanlarının kullanım, görsellik ve özelliklerine göre farklı modelleri vardır. Bakır çay kazanları en çok kullanılan ve bilinen çay kazanı modelidir. Bakır çay kazanı üzerine işletme logoso veya istenilen bir figür kabartma olarak işlenerek güzel bir görsellik elde edilir. Otantik görünümü ve lezzetli çay demleme özelliği ile bakır kazan çok tercih edilir. Statik boyalı çay kazanı modelleri, yine bakır üzerine statik fırın boyası sürülerek üretilir. Statik boya solmayan ve çatlamayan dayanıklı özelliği ile daha uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Gold çay kazanı modeli krom malzeme ile üretilen parlak sarı renkli şık bir kazan modelidir. Çay kazanı fiyatları modele ve büyüklüğe göre değişir. En kaliteli ve uygun fiyatlı çay kazanlarını firmamızdan temin edebilirsiniz.

 

Whatsapp
Bilgi Hattı
İletişim
Formu