Sancaktepe Çay Kazanı

Şelale Kazan Ofisler Sancaktepe Çay Kazanı

Sancaktepe Çay Kazanı

Çay kazanı, gün içerisinde çok fazla çay servisi yapan kafe, restoran, çay ocağı gibi işletmelerde kullanılmak üzere tasarlanmış olan çay makinesidir. Çay kazanları altta suyun kaynadığı kazan ve üstte demlikler şeklinde bir mekanizmadan oluşur. Birkaç demlik aynı anda demlenebildiğinden çok fazla insana aynı anda çay sunulabilir. Çay kazanı 15-20 dakika gibi çok kısa bir sürede çay yapma şansı sunduğundan işletmeler hiç çay sıkıntısı yaşamazlar. Günümüz teknolojisi ile üstün özellikler ile üretilen çay kazanları, estetik görünümleri ile de işletmelerin tercihidir.

Çay Kazanlarının Özellikleri

Çay kazanlarının estetik ve ergonomik yapısı rahat ve kolay bir kullanım olanağı sunar. Elektrik ve gaz ile çalışabilen bu makine, çift enerji girişi bulunan ve gerektiğinde elektrik ya da gaz bağlantısı uygulanabilen özelliktedir. Isı yalıtımlı olan çay kazanları yüksek enerji tasarrufu sağlar. Çay kazanının içerisinde su kaynarken bile dış yüzeyi oda sıcaklığındadır. Bu sistem yanma gibi iş kazalarına karşı koruyucu bir özelliktir. Kazanda bulunan arıtma sistemi suyun içindeki kireç ve partikülleri arıtarak lezzetli bir çay yapmayı sağlar. Bu özellik ile güzel çay yaptığı duyulan işletmenin müşterisi ve kazancı da artar. Çay kazanları estetik görünümleri ile işletme konseptine güzel bir görünüm katar.

Çay Kazanı Modelleri ve Fiyatları

Çay kazanlarının kullanım amacına ve görsel şekillerine göre farklı modelleri vardır. Çay kazanının en çok bilinen ve kullanılan modeli bakır çay kazanlarıdır. Bakır kazan üzerine işletme logosu veya herhangi bir figür kabartma olarak işlenerek güzel bir görsel elde edilir. Statik boyalı çay kazanları bakır üzerine statik fırın boyası sürülerek elde edilir. Statik boya solmayan ve çatlamayan özelliği ile daha uzun süre kullanılabilen bir kazan modelidir. Gold çay kazanı krom malzeme ile üretilmiş parlak sarı renkte şık bir kazandır. Çay kazanı fiyatları kazanın modeline, büyüklüğüne ve özelliklerine göre değişir. En kaliteli çay kazanı modellerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Çay kazanlarını uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile beğeninize sunuluyoruz. Üstün özellikli çay kazanlarını firmamızdan alabilirsiniz.

 

Whatsapp
Bilgi Hattı
İletişim
Formu