Gaziosmanpaşa Çay Kazanı

Şelale Kazan Ofisler Gaziosmanpaşa Çay Kazanı

Gaziosmanpaşa Çay Kazanı

Çay kazanı çok çay içilen işletmelerde pek çok kişiye aynı anda çay servisi yapabilmek için kullanılan çay makinesidir. Altta suyun kaynadığı kazan ve üstte birçok demlik şeklinde kullanılan çay kazanı sürekli taze demlenmiş çay yapma olanağı sağlar. Gelişen teknoloji ile çay kazanları da daha estetik ve ergonomik özellikler ile üretilmektedir. Üstün özellikler ile dizayn edilen çay kazanları kafe, restoran ve çay ocağı gibi her gün çok fazla çay içilen işletmeler için rahat ve kolay çay demleme şansı sunar.

Çay Kazanlarının Özellikleri Nelerdir?

Çay kazanları kullanım amacına ve kişilerin isteklerine uygun olarak üstün özellikler ile üretilir. İşletmeler için 15-20 dakikalık kısa bir sürede çay demleme özelliği ile daha fazla insana hitap edebilme şansı sunar. Kazan içerisinde yer alan arıtma sistemi ile suyun içinde bulunan kireç ve partikülleri arındırarak lezzetli çay yapabilmeyi sağlar. Bu özelliği ile işletmelerin müşteri performansını da artırır. Çay kazanları ısı yalıtımı özelliği ile az enerji ile yüksek performans alınmasına olanak tanır. Bu özelliği ile işletmenin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Kazanın içinde su kaynarken dış yüzeyi oda sıcaklığındadır. Böylece yanma gibi iş kazalarına sebep olmaz.

Çay Kazanı Modelleri

Çay kazanları kullanım amacına uygun olarak farklı modellerde üretilir. En çok bilinen çay kazanı modeli bakır çay kazanlarıdır. Bakır çay kazanı modeli üzerine işletmenin logosu ya da farklı figürler kabartma olarak işlenebilir. Bu da işletmenin konseptine farklı bir görünüm kazandırır. Statik boyalı çay kazanları bakır kazanın üzeri statik fırın boyası ile boyanarak elde edilir. Bu statik boya solma ve çatlamalara karşı kazanı koruyarak ömrünü uzatır. Gold çay kazanı krom malzeme ile üretilen, parlak sarı renkte şık bir kazan modelidir. Çay kazanı fiyatları kazanın modeline, büyüklüğüne ve özelliklerine göre farklıdır. En kaliteli ve üstün özellikli çay kazanlarını firmamızdan temin edebilirsiniz. İşletmeler için özel olarak dizayn edilen birbirinden kullanışlı çay kazanlarımız uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile sunulmaktadır. Çay kazanı için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Whatsapp
Bilgi Hattı
Telefonla
Ara