Eyüp Çay Kazanı

Şelale Kazan Ofisler Eyüp Çay Kazanı

Eyüp Çay Kazanı

Türk kültürünün vazgeçilmez içeceği çaydır. Herkes gün içerisinde genelde bardak bardak çay içer. Kafe, restoran, çay ocağı gibi işyerlerinde her gün binlerce bardak çay içilir. Bu çay ihtiyacını karşılayabilmek ve müşterilerine sürekli taze çay sunabilmek için işletmeler çay kazanı kullanılır. Çay kazanları altta sıcak su kazanı bulunan ve üst kısma istenilen sayıda demlik koyulabilen makinelerdir. Kullanım amacına ve işletmenin büyüklüğüne göre farklı çeşit ve modellerde tasarlanmıştır. Teknolojik yenilikler ile donanımlı hale getirilen otomatik çay sistemleridir. Şık ve ergonomik yapıları ile işletmenin konseptine güzel bir görünüm kazandırırlar.

Çay Kazanlarının Özellikleri

Çay kazanları kullanıcının çay demleme işlemini kolay ve rahat bir şekilde yapabilmesi için çeşitli özellikler ile donatılmıştır. Çay kazanları elektrik ve gaz ile çalışabilen makinelerdir. Her iki enerjinin de kullanılabildiği çay kazanında istenildiğinde elektrik ya da gaz geçişi yapılabiliyor. 15-20 dakikalık kısa bir sürede taze çay demleme özelliği ile işletmelerin müşterilerine sürekli taze çay sunmalarını sağlar. Isı yalıtımlı yapısı ile az enerli ile yüksek performansta çalışır. Kazan içerisinde bulunan arıtma sistemi ile suyun kirecini arıtarak lezzetli çay yapma fırsatı sunar. Estetik ve ergonomik yapısı ile tüm fonksiyonları rahat ve kolay kullanılır. Kazanın içinde su kaynarken dışı oda sıcaklığında kalır ve iş kazalarını önler.

Çay Kazanı Modelleri ve Fiyatları

Çay kazanlarının görünüm ve kullanım farklılıkları olan farklı modelleri vardır. En çok bilinen çay kazanı modeli bakır çay kazanıdır. Üzerine işletme logosu ve istenilen sembolün işlenebildiği bakır kazanlar güzel bir görünüm sergiler. Statik boyalı kazanlar bakırın üzerine statik fırın boyası ile boyanmış olan kazanlardır. Solma ve çatlama yapmayan boya uzun süre kullanım imkânı sunar. Gold çay kazanları krom malzeme ile yapılan sarı renkli parlak kazanlardır. Çay kazanı fiyatları kazanın büyüklüğüne, modeline ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Tüm kazan modellerine kalite standartları ile uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile firmamızdan ulaşabilirsiniz. Üstün özellikli estetik görünümlü çay kazanlarını firmamızdan satın alarak kullanabilirsiniz.

 

Whatsapp
Bilgi Hattı
İletişim
Formu