Beykoz Çay Kazanı

Şelale Kazan Ofisler Beykoz Çay Kazanı

Beykoz Çay Kazanı

Türk kültürünün vazgeçilmez içeceği olan çay, özellikle kış aylarında sürekli içilen sıcak bir içecektir. Ülkemizde birçok insan gün içerisinde sık sık çay içer. Her gün binlerce insanın çay içtiği kafe, restoran, çay ocağı gibi işletmelerde bu yoğun çay ihtiyacını karşılamak için çay kazanı kullanılır. Çay kazanları sıcak su kazanı üzerine birçok demlik konulabilen makinelerdir. Bu özelliği ile aynı anda birçok insana taze çay servisi yapma imkânı sunar. Gelişen teknoloji ile tasarlanan çay kazanı üstün özelliklerle donatılmış rahat ve kolay kullanıma sahip bir cihazdır. İşyerleri için dizayn edilen çay kazanları estetik görünümü ile işletme konseptine güzel bir görünüm kazandırır.

Çay Kazanlarının Özellikleri

Çay kazanları estetik ve ergonomik yapısı ile işletmeler için rahat ve kolay bir kullanım olanağı sunar. 15-20 dakika gibi kıs bir sürede taze çay demleme özelliği ile işletmenin müşterilerine sürekli olarak taze çay sunumu yapabilmesini sağlar. Kazan içerisinde bulunan arıtma sistemi ile suyun içindeki kireci yok ederek lezzetli çay yapma şansı sunar. Isı yalıtımlı yapısı ile az enerji ile yüksek verimde çalışma özelliğine sahiptir. Kazan içerisinde sürekli su kaynarken kazanın dışı oda sıcaklığındadır. Bu özelliği ile yanma gibi iş kazalarını önler. Gaz ve elektrik ile çalışabilen çay kazanları istenildiğinde gaza veya elektriğe geçiş yapma teknolojisine sahiptir.

Çay Kazanı Modelleri ve Fiyatları

Çay kazanları kullanım ve görünüm olarak farklı modellerde üretilir. Bakır çay kazanları dış yüzeyine işletme logosu ya da istenilen yazı ve resim kabartma olarak işlenebilen hoş görünümlü kazanlardır. Statik boyalı çay kazanları bakır kazan üzerine statik fırın boyası ile boyanarak dizayn edilir. Statik boya solma ve çatlama yapmadığından oldukça uzun ömürlü kazan modelidir. Gold kazan modeli krom malzeme ile üretilen parlak sarı renkte şık görünümlü bir kazandır. Çay kazanı fiyatları çay kazanının modeline, büyüklüğüne ve özelliklerine göre farklıdır. En kaliteli ve estetik görünümlü çay kazanını firmamızdan temin edebilirsiniz. Uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile çay kazanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

 

Whatsapp
Bilgi Hattı
İletişim
Formu