Başakşehir Çay Kazanı

Şelale Kazan Ofisler Başakşehir Çay Kazanı

Başakşehir Çay Kazanı

Çay kazanı aynı gün içerisinde pek çok insanın çay içtiği kafe, restoran ve çay ocağı gibi işletmelerde kullanılan bir çay makinesidir. Bakır ve krom gibi dayanıklı madenlerden yapılan çay kazanları, altta su kaynayan bütün kazan ve üzerinde çay demliklerinden oluşan bir üründür. Kısa sürede çay demleyebilme özelliğine sahip olan çay kazanları ile işletmeler müşterilerine sürekli taze çay sunabilirler. Gelişen teknoloji ile üstün özellikler ile donatılmış olan çay kazanları, aynı anda birçok insana çay sunabilmeyi sağlamaktadır.

Çay Kazanlarının Özellikleri Nelerdir?

Çay kazanları kullanıma uygun olarak çeşitli özellikler ile donatılarak dizayn edilmiştir. Kazan içerisinde yer alan arıtma özelliği ile suyun içindeki klor ve zararlı maddeleri arıtarak sağlıklı ve lezzetli çay yapmayı sağlar. Arıtılmış su ile yapılan bu leziz çay işletmenin müşteri potansiyelini ve kazancını artırır. Gaz ve elektrik enerjisi ile çalışan çay kazanları her iki enerji girişi bulunan ve gerektiğinde gaz ya da elektrik ile çalışabilme özelliğine sahiptir. Isı yalıtımlı çay kazanları yüksek enerji tasarrufu sağlar. Kazanda su kaynadığı halde dış yüzeyi oda sıcaklığındadır. Bu özelliği ile yanma gibi iş kazalarını önler. Estetik ve ergonomik kullanımı ile tüm fonksiyonları rahat ve kolay bir şekilde kullanılır.

Çay Kazanı Çeşitleri

Çay kazanlarının kullanım amacına ve görseline göre farklı modelleri vardır. En çok bilinen ve kullanılan çay kazanı modeli bakır çay kazanlarıdır. Bakır özelliği ile lezzetli çay demlemeyi sağlar. Kazanın üzerine işletme logosu ya da farklı figürler kabartma olarak yapılarak görsel güzellik sağlanır. Statik boyalı kazan modeli bakır üzerine statik fırın boyası sürülerek elde edilen modeldir. Statik boya solma ve çatlamalara karşı dayanıklı olduğundan daha uzun ömürlü çay kazanlarıdır. Gold çay kazanı ise krom madeni ile üretilen parlak sarı şık kazan çeşitleridir. Çay kazanı fiyatları kazanın modeline, görseline, kullanıma amacına ve özelliklerine göre değişir. En kaliteli çay kazanı modellerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Üstün özellikli çay kazanlarımız uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile sunulur.

 

Whatsapp
Bilgi Hattı
İletişim
Formu