Bahçelievler Çay Kazanı

Şelale Kazan Ofisler Bahçelievler Çay Kazanı

Bahçelievler Çay Kazanı

Çay kültürü bütün milletler için önemli bir konuma sahip olup en çok tüketilen sıcak içecek türüdür. Daha fazla kişiye çay ikram etmek için en uygun, rahat bir alettir. Çay kazanı çeşitli ebatlarda ve değişik modelleri ile piyasaya sürülür. Çay kazanlarının ekipmanları üst kalitede olup sistemi flatörlüdür. Bu flatör sistemi sayesinde içine giren suyu otomatik olarak alınıp kesilebilmesi kontrol altına alınır. Çay kazanının içindeki suyu belirli bir seviyeye gelince suyu kendiliğinden keser ve su seviyesi düşünce tekrar doldurma işlemini gerçekleştirir.

Çay Kazanının Özellikleri

Çay kazanı bakır kapama olup gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir alettir. Ürün, ağız kısmı  kısmı şeklinde iki kısımdan oluşmakla birlikte şık dizaynı ile tüketiciye sunulur. Ürünün üretimin sürecinden  önce elektrik teknisyeni ve makine teknisyeni gibi kişiler ile   görüşerek kullanma teknikleri ve güvenlik önlemleri ile ilgili bilgi alınmıştır. Çay kazanı içindeki çayı uzun süre sıcak tutar ve çayın lezzetinden ödün vermemesi ile bilinir.

Çay kazanını kullanırken dikkat edilecek kıstaslar şöyledir:

Çay dememleme ve çay servisi için kullanıma uygundur bu sebeple lütfen ürünü başka işlemlerde kullanmayınız.

Çay kazanını kullanırken  parmaklarınızı ürünün metal olan ağız kısmına yaklaştırmayınız! Çay kazanının elektriksel yalıtkan olma durumu kalmamış ise bir yenisi ile değiştirilmelidir.

Ürünü kullanırken çevrenize uyarlı olmanız ve çocuklara dikkat etmeniz önerilir. Bu öneri olası olarak çıkabilecek çeşitli durumları önleyici konumundadır.

Ürün Nereden Alınabilir?

Çay kazanları enerji tasarruflu olması ile kullanıcıya kolaylık sağlar. Çay kazanı ürünlerimizde tasarrufunun nedeni iç ve dış kazanlar arasına monte edilen 5 cm ölçülü ısı yalıtımı sayesindedir. Bu özelliği neticesinde iç kazandaki suyun ısısının alçalması en yüksek seviyede yavaşlatılır. Ürünün izolasyon malzemesi taş yünüdür ve sağlamlılık garantilidir.

Firmamız bütün sağlık koşulları göz önünde bulundurarak çay kazanı üretir. Üretici firmamız üst kalite seviyededir ve tüketicilerden tam not alan bir firmadır. Sofralarının vazgeçilmez bir parçası olan çayı demlemek için uygun fiyatlı ile çay kazanı sizlerin kullanımına sunulur. Çay kazanı fiyatları firmamızda uygun ödeme koşulları ile tüketicilerimize sunulur. Ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz ve tarafınıza güvenli bir şekilde gönderilir. % 100 orijinal kutusu içinde bütün ekipmanları ile hızlı kargo imkanımız mevcuttur. Çay Kazanı ürünü hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için firmamızın web sayfasını ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

 

Whatsapp
Bilgi Hattı
İletişim
Formu