Ataşehir Çay Kazanı

Şelale Kazan Ofisler Ataşehir Çay Kazanı

Ataşehir Çay Kazanı

Çay Türk kültürünün vazgeçilmez içeceğidir. Ülkemizde herkes gün içerisinde çok fazla çay içer. Çay kazanları çok çay tüketilen kafe, restoran ve çay ocağı gibi işletmelerde aynı anda birçok müşteriye taze çay sunabilme olanağı sağlar. Çay kazanları altta su kaynayan büyük kazan ve üstte çay demlikleri şeklinde bir yapıdadır. Alt kazanı musluklu olup kullanım kolaylığı sunar. 15-20 dakika gibi kısa bir sürede çay demleme özelliği ile işletmelerin kısa sürede çay servisi yapma şansını yükseltir. Gaz ve elektrik ile çalışan çay kazanları her iki enerji için bağlantıya sahiptir. İstenildiğinde gaz istenildiğinde elektrik ile çalıştırılır.

Çay Kazanlarının Üstün Özellikleri

Çay kazanı estetik ve ergonomik özellikleri ile rahat ve kolay kullanılabilecek özellikte dizayn edilir. Isı yalıtımlı yapısı ile daha az enerji ile daha yüksek performans alınmasını sağlar. İçerisinde sıcak su kaynayan kazanın dışı oda sıcaklığındadır. Bu özelliği ile yanma gibi iş kazalarını önler ve güvenli kullanılır. Çay kazanları içerisinde bulunan arıtma sistemi sayesinde suyun içinde bulunan kireç ve partikülleri temizleyerek daha lezzetli çay demlenmesini sağlar. Böylece kaliteli çay yapan işletmenin müşteri potansiyeli de artar. Çay kazanlarının şık görünümü işletmenin konseptine farklı bir güzellik katar.

Çay Kazanı Modelleri ve Fiyatları

Çay kazanları kullanım amacına ve kişilerin isteklerine göre farklı modeller ile üretilir. En çok bilinen çay kazanı modeli olan bakır çay kazanları üzerine logo ve simgelerin kabartma olarak işlenebilmesi özelliği ile güzel bir görünüm sergiler. Statik boyalı çay kazanı bakır kazan üzerine statik fırın boyası ile boya yapılarak dizayn edilir. Bu boya solma ve çatlama yapmama özelliği ile kazanın dayanıklılığını artırarak daha uzun süre kullanılmasını sağlar. Gold çay kazanı modeli krom malzeme ile üretilen, parlak sarı renkli şık çay kazanıdır. Çay kazanı fiyatları kazanın modeline, büyüklüğüne ve özelliklerine göre farklıdır. Kaliteli ve üstün özellikli çay kazanlarını firmamızdan temin edebilirsiniz. İşletmeler için özel olarak tasarlanmış çay kazanlarımız uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile müşterilerimizin beğenisine sunulur.

 

Whatsapp
Bilgi Hattı
İletişim
Formu